QXL.dkSøg14 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(14)
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 22/11/2018 19:31 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 22/11/2018 19:31 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 22/11/2018 19:31 0
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 24/11/2018 17:28 0
299,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 24/11/2018 17:37 0
399,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 26/11/2018 12:54 0
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 27/11/2018 13:36 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 27/11/2018 14:10 0
300,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 28/11/2018 13:56 0
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 29/11/2018 20:43 0
400,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 29/11/2018 20:51 0
650,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 2/12/2018 08:32 0
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 3/12/2018 21:06
220,- DKK
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 5/12/2018 14:32 0

Viser: 1-14  af  14  linjer

Opdateret: 22/11/2018 12:12.