QXL.dkSøg3 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(3)
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 27/9/2021 11:27 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 27/9/2021 11:27 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 5/10/2021 19:10 0

Viser: 1-3  af  3  linjer

Opdateret: 24/9/2021 23:48.