QXL.dkSøg10 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(10)
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 27/5/2019 08:35 0
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 27/5/2019 18:43 0
180,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 27/5/2019 18:44 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 27/5/2019 18:45 0
kasserolle blaa danild 2600 Kasserolle Blå Danild 2600 29/5/2019 20:10 0
175,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 31/5/2019 16:44 0
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 1/6/2019 08:42 0
550,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 3/6/2019 21:32
220,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 5/6/2019 10:04 0
399,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 5/6/2019 14:30 0
300,- DKK

Viser: 1-10  af  10  linjer

Opdateret: 26/5/2019 17:40.