QXL.dkSøg10 søgeresultater
  • Aluminia(10)
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 19/11/2019 20:26 0
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 20/11/2019 23:14 0
1300,- DKK
aluminia ALUMINIA 21/11/2019 14:38 0
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 23/11/2019 14:06
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 23/11/2019 22:28 0
215,- DKK
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 24/11/2019 12:40 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 29/11/2019 10:02
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 2/12/2019 03:25 0
queen s reklameaskebaeger QUEEN'S REKLAMEASKEBÆGER. 2/12/2019 15:24 0
4 platter fra ddpa 4 PLATTER FRA DDPA. 2/12/2019 20:34 0

Viser: 1-10  af  10  linjer

Opdateret: 19/11/2019 04:24.