QXL.dkSøg8 søgeresultater
  • Aluminia(8)
aluminia ALUMINIA 13/8/2020 21:22 0
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 15/8/2020 14:44
1780,- DKK
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 16/8/2020 14:48 0
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 17/8/2020 13:02 0
1250,- DKK
aluminia farverig platte 1915 kastellet i koebenhaven ALUMINIA FARVERIG PLATTE - 1915 - KASTELLET I KØBENHAVEN 17/8/2020 16:37 0
195,- DKK
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 20/8/2020 12:48 0
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 21/8/2020 10:40
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 25/8/2020 15:34 0

Viser: 1-8  af  8  linjer

Opdateret: 11/8/2020 21:23.