QXL.dkSøg16 søgeresultater
  • Aluminia(16)
1935 juleplatte aluminia lille 1935 Juleplatte Aluminia Lille 17/9/2019 13:51 0
950,- DKK
aluminia jule platte 1905 Aluminia jule platte 1905 17/9/2019 14:03 0
300,- DKK
aluminia jule platte 1904 Aluminia jule platte 1904 17/9/2019 14:12 0
300,- DKK
1930 juleplatte aluminia lille 1930 Juleplatte Aluminia Lille 17/9/2019 14:24 0
300,- DKK
1909 juleplatte aluminia lille 1909 Juleplatte Aluminia Lille 17/9/2019 14:28 0
300,- DKK
flot aluminia vase 450 114 h 13cm FLOT ALUMINIA VASE 450/114 H-13cm 17/9/2019 14:28 0
400,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 20/9/2019 09:52
aluminia stroeboesse h steensens margarine ALUMINIA STRØBØSSE - H.STEENSENS MARGARINE. 20/9/2019 14:24 0
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 21/9/2019 17:51 0
2 musselmalede tallerkner aluminia koebehavns fajancefabrik 2 MUSSELMALEDE TALLERKNER. ALUMINIA/KØBEHAVNS FAJANCEFABRIK. 22/9/2019 13:06 0
3 smaa platter sas 3 små platter SAS 22/9/2019 14:48 0
columbine blomstervase niels thorsson nr 2761 Columbine blomstervase Niels Thorsson Nr. 2761 25/9/2019 23:06 0
1400,- DKK
1921 juleplatte aluminia lille 1921 Juleplatte Aluminia Lille 26/9/2019 09:26 0
400,- DKK
flot vase jul 1916 FLOT VASE JUL 1916 26/9/2019 14:06 0
800,- DKK
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 28/9/2019 13:58
1780,- DKK
aluminia tranquebar lille sovsekande ae9 Aluminia Tranquebar - lille sovsekande (Æ9) 28/9/2019 22:20 0
215,- DKK

Viser: 1-16  af  16  linjer

Opdateret: 17/9/2019 04:50.